• THK ücretsiz kursları (Paraşüt, Yamaçparaşüt, Yelkenkanat ve Planör) başvuru tarihleri ne zaman?

    Başvuru tarihleri şubemiz sitesi etkinlikler bölümünde yayınlanmaktadır. Kurslarımızda talep yoğunluğu ve belirli kapasite olması nedeniyle birtakım elemeler yapmak zorundayız. Kursiyer adayı listelerimizde sizi öne çıkaracak faktörler; a. Türk Hava Kurumu şube ve genç kanatlar üyelikleri, b. Türk Hava Kurumu’na yaptığınız bağışlar (Ziraat Bankası 2008-5001 No’lu hesaba), c. Kurumumuza yapmış olduğunuz Fitre-Zekat, deri yardımı veya kurban vekaletleri. d. Öğrenciler için okullarında bulunan havacılık kulübüne üye olup olmadığı ile havacılık kulübündeki aktiflik durumu.
  • THK ücretsiz kurslarında asıl listelerde yer almak için şansımı nasıl arttırabilirim ?

    Kurslarımıza talep yoğunluğu nedeniyle birtakım elemeler yapmak zorundayız. Kursiyer adayı listelerimizde sizi öne çıkaracak faktörler; a. Türk Hava Kurumu şube ve genç kanatlar üyelikleri, b. Türk Hava Kurumu’na yaptığınız bağışlar, c. Kurumumuza yapmış olduğunuz Fitre-Zekat, deri yardımı veya kurban vekaletleri.
  • Ücretsiz Paraşüt, Yamaçparaşüt, Yelkenkanat ve Planör kursuna katılmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

    Söz konusu kurslarımıza başvurular THK Genel Merkezi’ne değil, şubemiz aracılığı ile yapılmaktadır. İletişim için tıklayınız.
  • 1

  • 1