Etkinlikler

gsl5Yıllardır katıldıkları yarışmaları ve aldıkları ödülleri yalnızca kendi imkanlarıyla kendi çevreleriyle paylaşabilen liseli genç arkadaşlarımızın çabalarını ve
başarılarını desteklemek ve bunu yaymak için kurulan "Gelişim Sanat Kültür Merkezi Platformu" nun yönetici durumunda ki liseli öğrencileri ile öğretmenleri şubemizi ziyaret etmişlerdir.
Toplantı sonunda; beraber hareket etmenin her iki taraf içinde başarı getireceği inancı oluşmuş ve platform yöneticileri tarafından sadece Antalya'da 40.000 öğrenciye ulaşan ve her geçen gün okul ve üye sayısı artan platformlarının çıkarmış oldukları dergilere ek sayı olarak THK'yı tanıtıcı özel bir sayı çıkartılmasına karar vermişlerdir.

Aynı anda iki dergi çıkaran liseli öğrencilerimiz kendilerini şu şekilde ifade etmektedirler: "Bu topraklarda yapılan her üretimin, her üreticinin hakkettiği değeri alabilmesi için. Üreticilerin toplumla, sosyal projelerle buluşmasını sağlamak için. Üreticisi tüketicisi ile, sanatçısı ile tek bir vücut olabilmek için… Bu düşünce ile çizdiğimiz yol haritasında, çıkardığımız Gelişim Sanat Anadolu dergisi ile gecenin içerisinde çoban yıldızlığına aday olacağız. Gençliğin kendi yollarını açmalarında, üretkenliklerinin artmasında, paylaşım ortamlarının oluşturulmasında Gelişim Sanat Liseli dergimiz ile ışık olacağız. Yarınlara üretken insan taşımada lokomotif olmaya, gençlerin önemsendiklerinin sadece sözde değil özde de olduğunu yaşayarak görmeleri doğrultusunda Gelişim Sanat Merkezi Cenap Düzgün Sergi ve Konferans Salonu ile, Gelişim Sanat Yayınları ve organizasyonları ile çevremizde ve çevrelerinizde mutlu yüzler göstermeye adayız diyoruz. Bizi artık buradaki sitelerden takip edebilirsiniz :
http://www.facebook.com/#!/pages/Geli%C5%9Fim-Sanat-K%C3%BClt%C3%BCr-Merkezi/211543795552447?sk=wall
ve tamamiyle gençlerin dergisi olan, http://www.gelisimsanat.org/

Hayallerinize uzaktan bakmak için değil, emeklerinizle yapmak için buradayız. Tüm gençleri yeni oluşumumuzda görmek istiyoruz."