Etkinlikler

corendon geziTürk Hava Kurumu Antalya Şubesi THK Flıght Simulatör Kursu alan öğrencilere yönelik Flıght Simulatör Eğitmeni Pilot Cenk BARDAKOĞLU liderliğinde Corendon Hava yollarına ait Boeing 737-800 NG uçağına inceleme gezisi yapmışlardır.

Genç Kanatlar Kulübü Üyeleri Boeing 737-800 NG Uçak kokpitine girerek Flıght Simulatör eğitiminde öğrendikleri kokpitin gerçeğini görmüşler, aldıkları bilgileri kafalarında kalan soruların cevaplarını bizzat pilot ve teknisyenlere sorma imkanı bulmuşlardır.

Eğitim sonrasında çok mutlu olduklarını söyleyen Genç Kanatlar Kulübü Öğrencileri Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi sayesinde aldıkları Flıght Sımulatör ile havacılık sektörünü daha yakından tanıma imkanı bulduklarını ifade etmiştir.

Gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmek üzere dünyanın en saygın meslekleri arasında havacılığı sevdirmek ve doğru olanı öğretmek, THK olarak bizim asli görevimizdir.Uçan bir nesil yetiştirmek için imkanlarıyla büyük destek olan Corendon Hava yollarına teşekkür ediyorum demiştir.