Etkinlikler

bilimfuari 2016Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi, Karain Havacılık Eğitim Merkezi ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi Antalya Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu Antalya 2. Bilim Festivali etkinliği kapsamında Antalya Cam Piramitte tanıtım standı açmıştır.

Türk Hava Kurumu havacılık kurs ve faaliyetleri, Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi Genç Kanatlar Topluluğu Üyelerinin havacılık faaliyetleri ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi hakkında bilgi verilecektir. Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi standına gelen misafirlere Flight Simülatör Uçuşu ve R/C Uzaktan Kumandalı Model Uçak Uçuş keyfi Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi, Karain Havacılık Eğitim Merkezi ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi Antalya Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu Antalya 2. Bilim Festivali etkinliği kapsamında Antalya Cam Piramitte tanıtım standı açmıştır. Türk Hava Kurumu havacılık kurs ve faaliyetleri, Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi Genç Kanatlar Topluluğu Üyelerinin havacılık faaliyetleri ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi hakkında bilgi verilecektir.

Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi standına gelen misafirlere Flight Simülatör Uçuşu ve R/C Uzaktan Kumandalı Model Uçak Uçuş keyfi yaşattırılacaktır.

Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi havacılık tanıtım standına tüm havacılık sevdalılarını ve üyelerimizin çocuklarının geleceğinin daha iyi şekillenmesi için bilim festivaline bekliyoruzyaşattırılacaktır.

Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi havacılık tanıtım standına tüm havacılık sevdalılarını ve üyelerimizin çocuklarının geleceğinin daha iyi şekillenmesi için bilim festivaline bekliyoruz.