Etkinlikler

wings for life 2015Wings for Life World Run Omurilik Felcinin tedavisine yönelik araştırmalara, ihtiyaçları olan finansal desteği sağlamak ve konu hakkında daha fazla bilinirlik yaratmak amacıyla oluşturulmuş global bir koşu yarışıdır. 

Bu yıl Wings for Life World Run 3 Mayıs 2015 Pazar günü Türkiye saati ile 14:00’da 33 ülkede, 35 farklı lokasyonda aynı anda düzenlenecek. Türkiye’deki adresi yine Alanya, Antalya olacakdır.

Tüm dünyada koşucular aynı anda start alacaklar ve koşucuların startından sonra her belli zaman diliminde, hızını belli limitlerde arttıran bir yakalayıcı araç yola çıkacak ve yol üzerinde yakaladığı atletler/koşucular yarış dışı kalmış olacaklardır. Bu hareketlerin tümü, tüm katılımcı ülkeler için online olarak takip edilebilecektir. Yarış, son yarışmacı araca yakalanana kadar devam edecektir. Dolayısıyla finish'i belli olmayan bir yarış olduğunu da söyleyebiliriz.

Yarışmacıların ve ülkelerin durumu online olarak takip edilebilecek aynı zamanda tüm dünyadaki görüntüler canlı olarak izleyenlere sunulacaktır. Etkinliğin web sayfası: http://www.wingsforlifeworldrun.com/tr/ , etkinlik ayrıca https://www.facebook.com/events/387644474717241/ sayfasından da takip edilebilir.

Wings For Life World Run Online kayıt için ana sayfadaki bannera tıklayabilirsiniz. (kayıt için 50 TL istenmektedir)

Detaylar için http://www.wingsforlifeworldrun.com/tr/parkurlar/alanya/detaylar/#har-ta-854