Etkinlikler

tacoyTürk Hava Kurumu 20. Genel Başkanı Profesör Atilla TAÇOY'UN eşi, Profesör Şükran TAÇOY'un kurucusu olduğu ve halen başkanlığını yaptığı Büyükşehir Çocuk Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi,

THK Antalya Şubesi Başkanı ve Karain Havacılık Eğitim Merkezi Müdürü başta olmak üzere öğretmen ve personelimizden oluşan bir ekip ile ziyaret edilmiştir. 

Bilindiği üzere bir çok platformda, Türk Hava Kurumu Antalya ekibi olarak, sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek vermek istediğimizi, THK'nın sportif havacılık yanında tüm toplumu da kucaklayan bir yapısı olduğu, bu maksatla da maddi ve manevi tüm imkanlarımızı seferber etmeye her zaman hazır olduğumuzu belirtmekteyiz. 

Bu hafta başında yaptığımız bu ziyaret ile Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavi gören bu çok özel çocuklarımızla birlikte bir program dahilinde her türlü faaliyetin içinde olmak ve engel durumuna göre uçurtmadan başlayarak model uçağa kadar bir çok faaliyeti hocalarımızın desteğinde bu çocuklarımızla birlikte yapmak istediğimizi belirttik.

Çok sıcak ve samimi bir ortamda yapılan görüşmede, önümüzdeki zaman içerisinde gerçekleştirilecek olan faaliyetlerin ve kursların şekli ve tarihleri karara bağlanmıştır.

Türk Hava Kurumu 20. Genel Başkanı rahmetli Atilla TAÇOY'UN ve çok değerli eşi Şükran TAÇOY'un bizler için manevi değeri çok fazladır. Yıllar sonrada olsa yakasına THK rozeti takmaktan onur duyduk.