Etkinlikler

mb1Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin "Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı" (ÇOGEP) kapsamında hazırlanmış olan

ve madde bağımlılığını bırakmaya çalışan gençlerimize destek olmak için hazırlanan"Bir Bağımlı Bir Hayat" isimli projeye bizde THK Antalya Şubesi olarak destek vermek üzere bundan 2 ay kadar önce Emniyet Müdürlüğü ile projeler geliştirdik.

 Madde bağımlılığını bırakmaya çalışan gençlerimize, yaklaşık 1 ay önce Model Uçak Başlangıç kursları ile başlayan projemiz tahminlerimizin çok üzerinde bir ilgi görerek büyük başarı sağlamıştır. Bu projenin devamı olarak önceki hafta içinde bu çocuklarımızı Karain Meydanına götürerek akrobasi pilotumuz Kaptan Pilot Oğuzhan Yararcan tarafından sadece onlar için özel olarak hazırlanmış bir hava akrobasi gösterisi izlettirilmiştir. Gösteri sırasında, madde bağımlılığını bırakmaya çalışan gençlerimizden birisinin arkadaşlarına dönerek "arkadaşlar bizler bugüne kadar yanlış yerlerde uçmuşuz" esprisi yaptığımız faaliyetin etkisini ortaya koymuştur.

 Madde bağımlılığını bırakmaya çalışan gençlerimizin ruhsal destek ve özel ilgi ihtiyaçlarının sağlanmasını amaçlayan bu faaliyet, THK Genel Başkanlığı'ndan gelen THK Sportif Havacılık ve Eğitim Başkanı Bekir Akyüz'ünde katıldığı toplu yenen öğle yemeği ile son bulmuştur.

 Ne mutlu bize ki THK Genel Başkanlığımızın destekleri ile "Sosyal Sorumluluklarımızı Yerine Getirme Azim ve Karanlığımızı hiç kaybetmedik".  Resimler için tıklayınız.