Etkinlikler

odul4Türk Hava Kurumu'nun 89 uncu Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları 16 Şubat 2014 sabahı THK Genel Başkanı ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Osman YILDIRIM,

THK Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Ünsal BAN, THK Genel Merkez Yönetim, Denetleme ve İstişare Kurulu üyelerinin katılımıyla Anıtkabir'e çelenk konulması ve saygı duruşu ile başladı. Aynı gün akşam ise Ankara Rixos Otelde yapılan tören ile devam etti.

Törene adeta Antalya Şubesi damga vurdu. Antalya Şubesi adına Başkan Vasıf Yüceliş ve Şube saymanı Salim Öztaş ayrı ayrı ödül alarak önceki yıllarda olduğu gibi bir kez daha haklı bir gurur yaşarken, THK Antalya Sportif Havacılık Kulübü ise "En Fazla Öğrenci Yetiştiren Kulüb" ödülünü Aydın Milletvekili Semiha Öyüş'den aldı. Törene Ankara Milletvekili Levent Gök, Savunma Sanayi Müsteşarı Murad Bayar, Hava Kuvvetleri eski komutanı Orgeneral Ergin Celasin, birçok üst düzey general, ulusal gazetelerin haber müdürleri ve köşe yazarları ile diğer konuklar katıldı.

Yurt çapında ki 428 THK Şubesi içinde 2013 yılında "En Aktif ve En Faal Şube" ödülünü Antalya'ya kazandırmaktan mutluluk duymaktayız. Bu başarıda emeği bulunan tüm THK Antalya personeli ile Şube Yönetim, Denetleme ve İstişare Kuruluna, ayrıca Genç Kanatlar Kulübümüze ve değerli üyelerimize en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Resimler için tıklayınız.
  
Havacı Basında Çıkan Bazı Haberler:
http://www.airnewstimes.com/thk-nin-kurulusunun-89-yildonumu-kutlandi-26843-haberi.html 

http://kokpit.aero/thk-yerli-ucak-89-yil 

http://www.airporthaber.com/havacilik-haberleri/thkda-89-yil-coskusu.html 

http://www.haberapron.com/thknin-kurulusunun-89-yildonumu-kutlandi/ 

http://havayoluhaber.com/firat-turkusunu-unutan-o-ses-turkiye-birincisi-5677788-haberi/