Etkinlikler

oync fuarTHK Antalya Şubesi ve Sunay Akın'ın açtığı Antalya Oyuncak Müzesinin ortak projesi olarak her ay bir hafta sonu açılan

"Ailemle Uçak Yapıyorum" isimli model uçak kursumuzun bu hafta tamamlanan 2013 yılına ait son kursunu model uçak öğretmenimiz Ümmü Gerenaz gerçekleştirmiş olup sertifika törenine Denetleme Kurulu üyesi Süleyman Girgin katılmıştır. 
Çocuklarımız "Antalya Oyuncak Müzesi Beceri Atölyesi"ne gelerek hem el becerilerini geliştiriyorlar, hem model uçak sahibi oluyorlar, hem de çok küçük yaşlarda THK ve havacılık sevgisi ile tanışma imkanı buluyorlar. 
Kurslarımız 2014 yılında da her ay bir haftasonu olmak üzere Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi'nin atölyesinde verilmeye devam edecektir. Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi, model uçak kurslarında Türkiye genelinde 11 olan yaş sınırını 5 yaş grubuna çekerek, ''Annem ve Babamla Model Uçak Yapıyorum'' konsepti altında 5 yaş ve üzerindeki bütün çocuklarımızı aileleri ile birlikte ''THK Ata Modeli Uçak Kursu''na davet etmektedir.