Etkinlikler

fuar14-16 Kasım 2013 tarihleri arasında Antalya Expo Center da düzenlenecek 5. Uluslararası Sağlık turizmi Fuarı

Anfaş, Hetex ve Doğa, Macera, Spor ve Alternatif Turizm Fuarı Anfaş Atex açıldı.

Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık , Azerbeycan Sağlık ve Termal Turizmi Destek Derneği Başkanı Ruslan Guliyev, Japon Spa Derneği Başkanı Mr. Tomoaki OKADA, Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı Emin ÇAKMAK, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof Dr. Mustafa Akaydın ve Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel tarafından açılan fuar 3 gün boyunca ziyaret edilebilecek.

Ücretsiz olarak gezilebilecek fuarlar çok renkli aktivitelere ev sahipliği yapacak. Anadolu'yum Ben, Tanıyor musun?" Belgesel Filmleri gösterimi, Türk Hava Kurumu Sıcak hava Balonu, Akrobasi Uçuşu, Paramotor gösteri, Model Uçak sergilemesi, Model Uçak Kursu, Fotoğraf Sanatçısı Mustafa Gümüş Yörük Kültürü Fotoğraf Sergisi bunlardan bazıları.

Sağlık Turizmi Günleri" Medikal turizm Derneği, Türkiye Kaplıca Talasso ve Kür Merkezleri Derneği, Sağlık ve Doğal Terapiler Derneği tarafından hazırlanan programla düzenlenen etkinlikte yurtiçi ve yurtdışından gelen pek çok uzman konuşmacı Medical Turizm, Sağlık ve wellness konularında güncel konularda sunumlar gerçekleştirecekler. Antalya il Sağlık Müdürlüğü Sağlık için Antalya’yı seçin Brifinginin ise büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Efsaneler Antalya’ya geliyor

Kenan Sofuoğlu, Yağız Avcı vb efsaneleri izleme fırsatı yakalayacağımız V1 Challenge sezonun son yarısını 16 Kasım Cumartesi günü Atex Fuan etkinlikleri kapsamında Antalya Expo Center açık alanında gerçekleştirecek. Standımızdan görüntüler için tıklayınız.