Etkinlikler

iftar1Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi 17 Temmuz 2013 Çarşamba günü Antalya Öğretmenevinde Antalya merkez ilçe muhtarları ile iftar yemeğinde buluştu.

İftar yemeğine Konyaaltı, Kepez ve Döşemealtı Kaymakamlarının yanısıra Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü, İl Dernekler Müdürü ile 100 e yakın muhtar katıldı. 2012 Yılında 1.415.00 TL. ile en çok Fitre-Zekat toplanmasına yardımcı olan Konyaaltı Akdamlar muhtarı Osman YILMAZ başarı kupasını Döşemealtı Kaymakamı Mehmet BAYGÜL’ün elinden aldı.

İftar yemeğinde THK Antalya Şubesinin bugüne kadar yapmış olduğu faaliyetlerin sunumundan sonra bir konuşma yapan THK Antalya Şube Başkanı ve THK Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Vasıf YÜCELİŞ “Türk Hava Kurumu, devlet bütçesinden herhangi bir yardım almadan, halkımızın verdiği fitre, zekat ve bağışlarla faaliyetlerini sürdürmekte, ücretsiz olarak verilen planör, paraşüt, yamaç paraşütü, yelken kanat ve model uçak kursları her yıl artarak devam etmektedir.

Bugüne kadar vatandaşlarca Türk hava Kurumuna yapılan yardımların toplanmasında bizlere yardımcı olan tüm muhtarlarımıza, başta Antalya Valimiz, İlçe Kaymakamlarımız ve kamu kurumlarımızın değerli yöneticilerine şahsım ve THK adına teşekkür eder, desteklerinizin devamını dilerim” dedi.