Etkinlikler

fuarAntalya Expo Center'da 1-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ve Türkiye'nin konularında ilk ve tek fuarları olan Anfaş SporTurkey-Spor Turizmi Fuarı ve Anfaş Hetex Uluslararası 4. Sağlık Turizmi ve 1. Spor Fuarı'nı 10 binden fazla kişi gezmiş, iki binin üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirilmiştir.

Antalya Anfaş Hetex Uluslararası 4. Sağlık Turizmi ve 1. Spor Fuarı’nda; Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi, Türkkuşu bünyesinde açılan "Başlangıç Kursları"nın tanıtımını,  THK Gökçen personeli ise Efes ve Kapadokya'da açılan kurslar ile ticari faaliyetlerin tanıtımını yapmışlardır.   Fuar esnasında, yurt dışından gelen turizm acente temsilcileri içinden ilgili olanlar ile görüşme yapma imkanı sağlanmış, Manavgat Drop Zone projesi için de fikir alışverişinde bulunma imkanı yakalanmıştır. Yabancı heyet görüşmeleri kapsamında 3 yabancı acente ile alınan görüşme randevusu "Sportif havacılığın turizme kazandırılması" konularında Arif Kemal Buhara tarafından yapılmış ve çok başarılı geçmiştir.

Fuar alanında oluşturulan 60 masada 140 fuar katılımcısı firma 25 ülkeden gelen; sağlık ve spor turizmi temsilcisi firma, doktor ve sigorta şirketleri, asistans firmaları, sağlık ve spor turizmi ile ilgili acenteler, klinik sahipleri ve dernek başkanlarından oluşan ziyaretçi heyetleri ile 2 bin 200 civarında iş görüşmesi gerçekleştirdi.