Etkinlikler

deep7THK Antalya Şubesi, havacılığı tanıtma ve sevdirme projeleri kapsamında Antalya Deepo Outlet Center AVM'de 24-31 Ocak 2012 tarihleri arasında başlatılan "Sömestr Etkinlikleri" haftasında tanıtım standı açmıştır. 

Çok yoğun ve başarılı geçen tanıtım faaliyetlerine;  THK Antalya Şubesi ve Genç Kanatlar Topluluğu, THK Üniversitesinin tanıtımını yapmış ve model uçak kursu açmıştır.

Bu süre zarfında 15 kişiye 3 - 4 saatlik saat diliminde model uçak kursu verilerek sertifika almaları sağlanmış ve Radyo Kontrol Model Uçak simülatörü ve Fligh Simülatör sistemleri kurularak gençlerin sanal ortamda uçuş keyfi yaşamaları sağlanmıştır.

Gökçen Havacılık Antalya Model Uçak Uğraş Evi, satışa sunulan R/C modellerinin tanıtımı yapmış ve uçak satışı gerçekleştirmiştir. Karain Havacılık Eğitim Merkezi, stand üzerine T-10 paraşütü asılmasını sağlayarak, T-10 ve Yamaç Paraşütü kurslarımızın tanıtımını yapmışlardır. THK Karain Sportif Havacılık Kulübü Model Uçak Grubu, birçok değişik tipte R/C kumandalı model uçak getirerek model uçak sergisi açmıştır. Resimler için tıklayınız.