Etkinlikler

go1T.H.K. Genel Başkanı Sayın Osman YILDIRIM, 13.01.2012 cuma günü Antalya'da THK Gökçen Antalya Model Uçak Satış ve Uğraş Evi'nin açılışını yapmıştır.

Antalya'da yaşayan tüm R/C pilotlarının ve modelcilerin malzeme ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve yeni başlayacaklara yardımcı olabilmek amacıyla Antalya'nın merkezinde ve tüm THK üyeleri ile modelcilerin bildiği bir yer olan eski THK Antalya Şubesinin yerinde düzenlenmesi tamamlanan "THK Gökçen Antalya Model Uçak Satış ve Uğraş Evi",  13.01.2012 cuma günü T.H.K. Genel Başkanı Sayın Osman YILDIRIM, Garnizon Eski Komutanı (E) Tuggeneral Atakan ALTIPARMAK, Muratpaşa Kaymakamı Fatih KOCABAŞ, Döşemealtı Kaymakamı Mehmet BAYGÜL, Döşemealtı Belediye Başkan yardımcısı Mutlu ARICA, THK Antalya Şube Yönetimi, Antalya ilinde bulunan 12 ilçe şube başkanları, saymanları ve havacılığa gönül veren üyelerimizin katılımı ile açılmıştır.

THK Genel Başkanı Osman Yıldırım, yaptığı açılış konuşmasında kurumun 2012 hedeflerini ve gelecekteki projelerini anlatarak, THK'nın hedefinin sivil havacılığı Türkiye’de yaygınlaştırmak olduğunu vurgulamıştır. Ayrıca, önceki yıl 40 bin olan model uçak kursiyer sayısının, geçen yıl 305 bine çıktığını söyleyerek, bu Uğraş Evi'ne tüm R/C uçak pilotlarının ve modelcilerin sahip çıkmasını istemiştir. Resimler için tıklayınız.