Etkinlikler

ac7Antalya'da yaşayan tüm havacıların ve THK Antalya Şube üyelerinin buluşma noktası olması hedeflenen ve

THK Antalya Şube Denetleme Kurulu üyesi ve İç Mimar Sayın Hakan Aytaç tarafından havacılık teması taşıyarak tasarlanan  Apron Cafe 13.01.2012 cuma günü T.H.K. Genel Başkanı Sayın Osman YILDIRIM,  Garnizon Eski Komutanı (E) Tuggeneral Atakan ALTIPARMAK, THK Antalya Şube Başkanı Vasıf YÜCELİŞ, THK Antalya Şube Yönetimi, Antalya ilinde bulunan 12 ilçe şube başkanları, temsilcileri ve havacılığa gönül veren üyelerimizin katılımı ile açılmıştır.

Antalya'nın en nezih semtinde, falezlerin üzerinde, denize sıfır konumda bulunan bu açık hava tarzındaki kafede, Airbus uçak koltuklarında oturarak ve sırtınızı iki palli bir pervaneye yaslıyarak kahvenizi içebilirsiniz. Kahvenizi yudumlarken karşınızda göreceğiniz ise 360 başta Antalya Havalimanına yaklaşan dev yolcu uçaklarının deniz üzerinden size doğru kanat sallayarak gelmesi olacaktır.
 
Kafenin tüm demirbaş ve giderleri denetleme kurulu üyemiz Hakan Aytaç, kaynak dahil tüm teknik işleri yönetim kurulu üyemiz Hikmet Şeker, kahve makinaları şube başkan yardımcısı Okan Yılmaz, çevre ve peysaj uygulaması denetleme kurulu üyemiz Mehmet Çok, güneşlik için tavana paraşüt temini ve asılması Karain paraşüt hocamız Arif Kemal Buhara, web sitesinin oluşturulması Şube Denetleme Kurul Başkanı Mehmet Ali PAKALIN, belediye ile ilgili müsadeler yönetim kurulu üyemiz Süleyman Girgin ve büyük genel kurul delegemiz Seçkin Güner tarafından büyük bir azim ve çaba ile örneği çok az şubede görülebilecek birlik ve beraberlik ruhu ile gerçekleştirilmiştir.
NE MUTLU BİZE Kİ BÖYLE BİR EKİPLE VE DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN GENEL BAŞKANIMIZLA BİRLİKTEYİZ. Resimler için tıklayınız.