Etkinlikler

Sayın Üyelerimize


duyuru1Türk Hava Kurumu Antalya Şubemizin Sayın üyesi. Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar gereğince;


1. Fitre zekât zarfı dağıtmak suretiyle bağış toplamak kurumumuzun en büyük gelir kaynaklarındandır. Yönetim kurulu kararı gereği bu yıl fitre zekât faaliyetinde şubemiz üyelerine fitre zekât zarfı dağıtarak bağış toplama görevi verilecektir. Adınıza senetle verilecek olan fitre zekât zarflarını en geç 15.08.2011 tarihine kadar şubemizden zimmetle teslim almaya gelebilirsiniz.

2. Üye bilgi güncellemesi yapılacağından dolayı iletişim bilgilerinin (tebligat adresleri, iş, ev ve GSM telefon bilgileri ile e-mail adresi) en geç 31.08.2011 tarihine kadar şubemize bildirmeniz gerekmektedir.

3. Üye aidat borcunuzun en geç 31.08.2011 tarihine kadar şubemize veya TC. Ziraat Bankası Güzeloba şubesi 2008/5706 nolu hesabına yatırmanız rica olunur.

4. Fitre ve zekat toplama ile ilgili kanuni mevzuaatın ayrıntılarına http://www.dernekler.gov.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=34%3Akurban-derisi-fitre-ve-zekat-le-lgili-konular&catid=16%3Ayardm-toplama-&Itemid=61&lang=tr adresinden ulaşabilirsiniz.